Jeep Compass
4xe 190 Plug-in Hybrid Electric Night Eagle 190Pk Automaat (VIRTUAL COCKPIT, APPLE CARPLAY, GROOT NAVI, KEYLESS, CAMERA, LEDER, SPORTSTOELEN, ADAPTIVE CRUISE, GETINT GLAS, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 23.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 23.945,-
LEASEPRIJS: € 327,89 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.978,84 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Jeep Compass |
|---|---|
| Uitvoering: | 4xe 190 Plug-in Hybrid Electric Night Eagle 190Pk Automaat (VIRTUAL COCKPIT, APPLE CARPLAY, GROOT NAVI, KEYLESS, CAMERA, LEDER, SPORTSTOELEN, ADAPTIVE CRUISE, GETINT GLAS, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 1 april 2023 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 33.133 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 327,89 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 23.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JXV-01-N |
| Motorinhoud: | 1.332 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 565 kg |
| Gewicht: | 1.835 kg |
| Wielbasis: | 264 cm |
| Hoogte: | 164 cm |
| Breedte: | 182 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.400 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 600 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.250 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterruitverwarming
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Chroom delen exterieur
- Dakrailing
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- LED achterlichten
- LED koplampen
- LED Koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Speciale kleur
- Infotainment
- Android auto
- Apple carplay
- Digitale Cockpit
- keyless entry/start
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie D.M.V. Apple Carplay
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Navigatie Voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Parkeersensoren achter
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 360 camerasysteem
- Aanhanger assistent
- Achteruitrijcamera
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- airco automatisch
- Alarmsysteem
- Apple Carplay/Android Auto
- Armsteun achter
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth
- Bluetooth streaming
- Bots herkenning systeem
- bots herkenning systeem
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Chroom delen exterieur
- Comfort stoelen
- Connected services
- Cruise control
- Dab
- DAB+
- Dagrijverlichting
- El. bedienbare ramen achter
- El. bedienbare ramen voor
- El. inklapbare buitenspiegels
- El. verstelbare buitenspiegels
- Elek pakket
- extra getint glas achter
- Handsfree bluetooth
- Hill hold
- hoofdsteunen achter
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- Keyless start/stop
- kunstlederen/stof bekleding
- kunstlederen/stof bekleding
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen sportstuurwiel
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen (adaptief)
- lendesteun(en) verstelbaar
- LM-velgen
- Metallic Lak
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- multimedia scherm middel
- multimedia scherm middel
- Navigatie
- Navigatie groot beeldscherm
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeersensoren voor
- Privacy glass
- Regensensor
- Rijbaanassistentie
- Ruitenwisser achter
- Spraakbediening
- Staat van banden
- Staat van verlichting
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
- Stuurkolom in hoogte verstelbaar
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- verkeersbord detectie
- Verkeersbordherkenning
- Vermoeidheids herkenning
- Verstelbare lendensteun bestuurdersstoel
- Verstelbare lendensteun passagiersstoel
- Voetgangersveiligheidssysteem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi