Jeep Compass
1.4 MultiAir Limited Sport 141Pk (NAVIGATIE, CLIMATE, LEDER, CAMERA, BEATS AUDIO, SPORTSTOELEN, GETINT GLAS, ADAPTIVE CRUISE, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 12.745,-
Direct kopen, basisprijs
€ 12.745,-
LEASEPRIJS: € 210,06 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.549,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Jeep Compass |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.4 MultiAir Limited Sport 141Pk (NAVIGATIE, CLIMATE, LEDER, CAMERA, BEATS AUDIO, SPORTSTOELEN, GETINT GLAS, ADAPTIVE CRUISE, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 15 mei 2018 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 164.894 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 210,06 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 12.745,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | Z-147-HS |
| Motorinhoud: | 1.368 cc |
| Vermogen: | 104 kw / 142 pk |
| Laadvermogen: | 511 kg |
| Gewicht: | 1.405 kg |
| Wielbasis: | 264 cm |
| Hoogte: | 163 cm |
| Breedte: | 182 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.916 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 450 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dakrails
- Getint glas
- Keyless entry
- koplampreiniging
- LED dagrijverlichting
- LED Koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 17"
- mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor en achter
- xenon koplampen
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Audio installatie
- Audio installatie premium
- Audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Radiovoorbereiding
- Interieur
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Climate Control
- Cruise control
- Cruise control adaptief
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Lederen bekleding
- Lederen versnellingspook
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Adaptive Cruise Control
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Derde remlicht
- Parkeersensoren achter
- Rijstrooksensor
- Overige
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij + overige
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bi-xenon koplampen
- Bluetooth
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Comfort stoelen
- Cruise control
- Dab
- El. bedienbare ramen achter
- El. bedienbare ramen voor
- Elek pakket
- extra getint glas achter
- houtafwerking interieur
- Infotainment-pack
- Keyless entry/start/stop
- Lederen sportstuurwiel
- Lederen stuurwiel
- Middenarmsteun voor
- Multifunctioneel stuur
- Navigatie
- Parkeersensoren voor
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- Xenon koplampen