Jeep Compass
1.4 MultiAir Limited 4x4 170Pk Automaat (APPLE CARPLAY, NAVIGATIE, LEDER, CAMERA, MEMORY SEATS, GETINT GLAS, BEATS AUDIO, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 17.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 17.945,-
LEASEPRIJS: € 295,76 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.589,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Jeep Compass |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.4 MultiAir Limited 4x4 170Pk Automaat (APPLE CARPLAY, NAVIGATIE, LEDER, CAMERA, MEMORY SEATS, GETINT GLAS, BEATS AUDIO, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 12 januari 2018 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 83.562 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 295,76 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 17.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KFP-26-H |
| Motorinhoud: | 1.368 cc |
| Vermogen: | 125 kw / 170 pk |
| Laadvermogen: | 503 kg |
| Gewicht: | 1.584 kg |
| Wielbasis: | 264 cm |
| Hoogte: | 164 cm |
| Breedte: | 182 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.087 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 450 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dakrailing
- Dakrails
- Getint glas
- Keyless entry
- koplampreiniging
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 17"
- mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor en achter
- xenon koplampen
- Infotainment
- Android auto
- Apple carplay
- Audio installatie
- Audio installatie premium
- Audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie D.M.V. Apple Carplay
- Radiovoorbereiding
- Interieur
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise control
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Lederen/stof bekleding
- Lederen bekleding
- Lederen Bekleding
- Lederen bekleding
- Lederen versnellingspook
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- 360 Graden Camera
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Derde remlicht
- Parkeersensoren achter
- Rijstrooksensor
- Overige
- Achteruitrijcamera
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- airco automatisch
- Alarmsysteem
- Apple Carplay/Android Auto
- Audiobediening op het stuurwiel
- Bluetooth
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Comfort stoelen
- Cruise control
- Dab
- DAB+
- Dakspoiler
- El. bedienbare ramen achter
- El. bedienbare ramen voor
- El. inklapbare buitenspiegels
- El. verstelbare bestuurdersstoel
- Elek pakket
- extra getint glas achter
- Handsfree bluetooth
- Infotainment-pack
- Keyless entry/start/stop
- Leather Pack
- Lederen stuurwiel
- Lichtsensor
- Metallic Lak
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- Navigatie
- Parkeersensoren voor
- Spraakbediening
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Trekhaak
- Xenon koplampen