Ford Transit Custom
320 2.0 TDCI L2H1 Deluxe (STOELVERWARMING, BLUETOOTH, ELEK RAMEN, XENON, PARKEERSENSOREN, ARMSTEUN, TREKHAAK, CRUISE, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 9.945,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 9.945,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 163,91 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.989,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Transit Custom |
|---|---|
| Uitvoering: | 320 2.0 TDCI L2H1 Deluxe (STOELVERWARMING, BLUETOOTH, ELEK RAMEN, XENON, PARKEERSENSOREN, ARMSTEUN, TREKHAAK, CRUISE, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 6 maart 2019 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 186.105 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | geel |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 163,91 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 9.945,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-631-VS |
| Motorinhoud: | 1.997 cc |
| Vermogen: | 77 kw / 105 pk |
| Laadvermogen: | 500 kg |
| Gewicht: | 2.031 kg |
| Wielbasis: | 330 cm |
| Hoogte: | 196 cm |
| Breedte: | 203 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.531 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elektronische remkrachtverdeling
- Koplampen adaptief
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- Parkeersensor voor en achter
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Audio installatie
- Radio
- Spraakbediening
- Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Betonplex in laadruimte
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Parkeersensoren achter
- Overige
- 2-zits bijrijdersbank
- ABS
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airconditioning
- Alarmsysteem
- Anti Slipregeling
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth
- Boordcomputer
- Buitensp elektrisch verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Cruise control
- El. bedienbare ramen voor
- El. verstelbare buitenspiegels
- Elektronische remkrachtverdeling
- ESP
- Handsfree bluetooth
- Hill hold
- koplampen (adaptief)
- Laadruimte met betonplexvloer
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- Parkeersensoren voor
- PDC
- Radio
- Roetfilter
- Safety Comfort-pakket
- Schuifdeur rechts
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- Verstelbare lendensteun bestuurdersstoel
- Verstelbare lendensteun passagiersstoel
- Zijwind assistent
- zijwind assistent