Ford Focus
Wagon 1.5 EcoBoost Active Vignale 150Pk Automaat (PANORAMADAK, APPLE CARPLAY, GROOT NAVI, BANG&OLUFSEN, STUUR/STOELVERWARMING, LEDER, CAMERA, GETINT GLAS, ADAPTIVE CRUISE, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 14.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 14.945,-
LEASEPRIJS: € 246,32 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.989,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Focus |
|---|---|
| Uitvoering: | Wagon 1.5 EcoBoost Active Vignale 150Pk Automaat (PANORAMADAK, APPLE CARPLAY, GROOT NAVI, BANG&OLUFSEN, STUUR/STOELVERWARMING, LEDER, CAMERA, GETINT GLAS, ADAPTIVE CRUISE, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 6 maart 2019 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 148.874 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 246,32 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 14.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | P-067-DK |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 635 kg |
| Gewicht: | 1.345 kg |
| Wielbasis: | 270 cm |
| Hoogte: | 155 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.980 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 720 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronische remkrachtverdeling
- Getint glas
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED Koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 17"
- mistlampen voor adaptief
- Panoramadak
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Premium kleur
- Schuif-/kanteldak
- Side-skirts
- Speciale kleur
- Verwarmde voorruit
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Android auto
- Audio installatie premium
- Audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie D.M.V. Apple Carplay
- Radio cd speler
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise control
- Cruise control adaptief met stop&go
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Parkeersensoren achter
- Overige
- ABS
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- airco automatisch
- Alarmsysteem
- Apple CarPlay
- Apple Carplay/Android Auto
- Armsteun achter
- Audio
- Audio-pakket
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Chroom delen exterieur
- Comfort stoelen
- Connected services
- Cruise control
- Dab
- Dab
- DAB+
- Dakspoiler
- ECC
- El. bedienbare ramen achter
- El. bedienbare ramen voor
- El. inklapbare buitenspiegels
- El. verstelbare bestuurdersstoel
- El. verstelbare buitenspiegels
- El. verwarmbare bestuurdersstoel
- El. verwarmbare passagiersstoel
- extra getint glas achter
- Handsfree bluetooth
- Hill hold
- hoofdsteunen achter
- Keyless entry/start/stop
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen sportstuurwiel
- Lederen stuurwiel
- LED mistlampen
- lendesteun(en) verstelbaar
- Lichtsensor
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- Navigatie
- Parkeersensoren voor
- Regensensor
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- stuur verwarmd
- Verstelbare lendensteun bestuurdersstoel
- Verstelbare lendensteun passagiersstoel
- WiFi