Ford Fiesta
1.0 EcoBoost ST-Line (APPLE CARPLAY, GROOT NAVI, CLIMATE, PARKEERSENSOREN, KEYLESS, SPORTSTOELEN, LM VELGEN, CRUISE, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 11.745,-
Direct kopen, basisprijs
€ 11.745,-
LEASEPRIJS: € 161,32 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.957,58 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Fiesta |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 EcoBoost ST-Line (APPLE CARPLAY, GROOT NAVI, CLIMATE, PARKEERSENSOREN, KEYLESS, SPORTSTOELEN, LM VELGEN, CRUISE, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 30 april 2018 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 62.832 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 161,32 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 11.745,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | SK-962-S |
| Motorinhoud: | 998 cc |
| Vermogen: | 74 kw / 101 pk |
| Laadvermogen: | 587 kg |
| Gewicht: | 1.063 kg |
| Wielbasis: | 249 cm |
| Hoogte: | 150 cm |
| Breedte: | 176 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.650 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Keyless entry
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor achter
- Premium kleur
- Speciale kleur
- Sportonderstel
- Verwarmde voorruit
- Infotainment
- Android auto
- Audio-navigatiesysteem
- Audio-navigatiesysteem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- MP3-speler
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie D.M.V. Apple Carplay
- Radio
- Radiovoorbereiding
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Parkeersensoren achter
- Overige
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- airco automatisch
- airco automatisch
- Alarmsysteem
- Apple CarPlay
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort stoelen
- Connected services
- Cruise control
- Dab
- Dab
- Dakspoiler
- El. bedienbare ramen voor
- El. verstelbare buitenspiegels
- Elek pakket
- Halogeen koplampen
- Handsfree bluetooth
- Hill hold
- hoofdsteunen achter
- Keyless start/stop
- Lederen stuurwiel
- lendesteun(en) verstelbaar
- Metallic Lak
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- Navigatie
- Navigatie groot beeldscherm
- Navigation Pack
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Start/stop systeem
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
- stuur verstelbaar
- Zwarte hemelbekleding