Ford Fiesta
1.0 EcoBoost ST-Line (APPLE CARPLAY, GROOT NAVI, CLIMATE, KEYLESS, GETINT GLAS, SPORTSTOELEN, LM VELGEN, PARKEERSENSOREN, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 9.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 9.945,-
LEASEPRIJS: € 138,24 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.677,51 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Fiesta |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 EcoBoost ST-Line (APPLE CARPLAY, GROOT NAVI, CLIMATE, KEYLESS, GETINT GLAS, SPORTSTOELEN, LM VELGEN, PARKEERSENSOREN, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 30 november 2018 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 125.974 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 138,24 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 9.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | XB-641-X |
| Motorinhoud: | 998 cc |
| Vermogen: | 74 kw / 101 pk |
| Laadvermogen: | 585 kg |
| Gewicht: | 1.090 kg |
| Wielbasis: | 249 cm |
| Hoogte: | 150 cm |
| Breedte: | 176 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.675 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 595 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Getint glas
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 17"
- mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor achter
- Premium kleur
- Side-skirts
- Sportonderstel
- Infotainment
- Android auto
- Apple carplay
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen versnellingspook
- Navigatie Voorbereiding
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Parkeersensoren achter
- Overige
- 17" LM-velgen
- Aansluiting USB
- ABS
- Achterbank neerklapbaar (gelijke delen)
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- airco automatisch
- airco automatisch
- Airconditioning
- Alarmsysteem
- Apple Carplay/Android Auto
- Armsteun achter
- Audio
- Audiobediening op het stuurwiel
- Bagage afdekking
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth
- Bluetooth streaming
- Boordcomputer
- Buitensp elektrisch verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort stoelen
- Connected services
- Cruise control
- Dab
- Dab
- Dagrijverlichting
- El. bedienbare ramen voor
- El. verstelbare buitenspiegels
- Elek pakket
- extra getint glas achter
- Handsfree bluetooth
- Hill hold
- hoofdsteunen achter
- Keyless entry
- Keyless start/stop
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen sportstuurwiel
- Lederen stuurwiel
- lendesteun(en) verstelbaar
- Licht Sensor
- LM-velgen
- Metallic Lak
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- Navigatie
- Navigatie klein beeldscherm
- Navigatie via telefoonkoppeling app
- Navigation Pack
- Oppompset
- Privacy glass
- Radio
- Rijbaanassistentie
- Rijstrooksensor met correctie
- Ruitenwisser achter
- side-skirts
- Sportpakket (interieur)
- Spraakbediening
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
- Stuurkolom in hoogte verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Touchscreen
- Verlengbare zitting bestuurdersstoel
- Verlengbare zitting passagiersstoel
- Verstelbare lendensteun bestuurdersstoel
- Verstelbare lendensteun passagiersstoel
- WiFi
- Zwarte hemelbekleding