Ford EcoSport
1.0 EcoBoost ST-Line (APPLE CARPLAY, GROOT NAVI, STUUR/STOELVERWARMING, CAMERA, BANG&OLUFSEN, SPORTSTOELEN, GETINT GLAS, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 8.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 8.945,-
LEASEPRIJS: € 147,43 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.789,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford EcoSport |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 EcoBoost ST-Line (APPLE CARPLAY, GROOT NAVI, STUUR/STOELVERWARMING, CAMERA, BANG&OLUFSEN, SPORTSTOELEN, GETINT GLAS, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 25 september 2018 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 164.574 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 147,43 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 8.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | R-169-DK |
| Motorinhoud: | 998 cc |
| Vermogen: | 92 kw / 126 pk |
| Laadvermogen: | 477 kg |
| Gewicht: | 1.248 kg |
| Wielbasis: | 252 cm |
| Hoogte: | 166 cm |
| Breedte: | 177 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.725 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 670 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 900 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Dakrailing
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Premium kleur
- Side-skirts
- Voor-en achterspoiler
- Infotainment
- Android auto
- Apple carplay
- Audio installatie premium
- Audio installatie premium
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Spraakbediening
- Spraakbediening
- Interieur
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise control
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen versnellingspook
- Navigatie Voorbereiding
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stoelverwarming
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Parkeersensoren achter
- Overige
- 17" LM-velgen
- Aansluiting USB
- ABS
- Achteruitrijcamera
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- airco automatisch
- Airconditioning
- Alarmsysteem
- andere dakkleur
- andere dakkleur
- Apple Carplay/Android Auto
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio
- Audiobediening op het stuurwiel
- Bagage afdekking
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth
- Bluetooth streaming
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels met instapverlichting
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Comfort stoelen
- Dab
- Dab
- DAB+
- Dagrijverlichting
- Dakspoiler
- ECC
- El. bedienbare ramen achter
- El. bedienbare ramen voor
- El. inklapbare buitenspiegels
- El. verstelbare buitenspiegels
- El. verwarmbare voorruit
- extra getint glas achter
- Handsfree bluetooth
- Keyless entry
- Keyless entry/start/stop
- kunstlederen/microvezel bekleding
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuurwiel
- lendesteun(en) verstelbaar
- Licht Sensor
- LM-velgen
- Metallic Lak
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- Navigatie
- Navigatie groot beeldscherm
- Navigatie klein beeldscherm
- Parkeersensoren voor
- Premium Audio Navigation Pack
- Radio
- Regensensor
- Ruitenwisser achter
- side-skirts
- Sportpakket (exterieur)
- Sportpakket (interieur)
- Spraakbediening
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
- Stuurkolom in hoogte verstelbaar
- stuur leder
- stuur verwarmd
- Touchscreen
- Trekhaak
- Verstelbare lendensteun bestuurdersstoel
- Verstelbare lendensteun passagiersstoel
- Xenon koplampen
- Xenon koplampen (adaptief)