Fiat Talento
1.6 MJ EcoJet L1H1, Navi/multimedia/trekh/airco
Direct kopen, basisprijs: € 7.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 7.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 131,03 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.590,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Fiat Talento |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 MJ EcoJet L1H1, Navi/multimedia/trekh/airco |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 27 juni 2019 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 195.381 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 131,03 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 7.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VBD-33-F |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 92 kw / 126 pk |
| Laadvermogen: | 1.102 kg |
| Gewicht: | 1.718 kg |
| Wielbasis: | 310 cm |
| Breedte: | 196 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.820 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Getint glas
- Trekhaak
- Zijschuifdeur rechts
- zonwerend glas
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio-CD/MP3 speler
- Radio /multimedia systeem
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Houten vloer in laadruimte
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarm
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- ASR