DS DS 7
Crossback E-Tense 4x4 Performance Line 300Pk Automaat (PANORAMADAK, APPLE CARPLAY, LEDER/ALCANTARA, 360 CAMERA, SPORTSTOELEN, GETINT GLAS, KEYLESS, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 25.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 25.945,-
LEASEPRIJS: € 355,15 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.309,69 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | DS DS 7 |
|---|---|
| Uitvoering: | Crossback E-Tense 4x4 Performance Line 300Pk Automaat (PANORAMADAK, APPLE CARPLAY, LEDER/ALCANTARA, 360 CAMERA, SPORTSTOELEN, GETINT GLAS, KEYLESS, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 2 juni 2022 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 43.911 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 355,15 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 25.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KFD-02-J |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 147 kw / 200 pk |
| Laadvermogen: | 600 kg |
| Gewicht: | 1.800 kg |
| Wielbasis: | 274 cm |
| Hoogte: | 163 cm |
| Breedte: | 190 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.400 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dakrailing
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Getint glas
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED Koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
- mistlampen voor adaptief
- Panoramadak
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor
- Premium kleur
- Schuif-/kanteldak
- xenon koplampen
- Infotainment
- Android auto
- Audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Digitale Cockpit
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie D.M.V. Apple Carplay
- Radiovoorbereiding
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise control
- Elektrische ramen voor en achter
- Keyless start
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Parkeersensoren achter
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 19" LM-velgen
- 360 camerasysteem
- Aanhanger assistent
- Achteruitrijcamera
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- Alarmsysteem
- Apple CarPlay
- Apple Carplay/Android Auto
- Audiobediening op het stuurwiel
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth
- Boordcomputer
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Comfort stoelen
- Connected services
- Cruise control
- Dab
- DAB+
- Dagrijverlichting
- Dakspoiler
- El. bedienbare ramen achter
- El. bedienbare ramen voor
- El. inklapbare buitenspiegels
- El. verstelbare bestuurdersstoel
- El. verstelbare buitenspiegels
- electronic climate control
- Elek pakket
- extra getint glas achter
- Geluidsisolerend glas
- Handsfree bluetooth
- hoofdsteunen achter
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- Keyless entry/start/stop
- kunstlederen/microvezel bekleding
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuurwiel
- LED mistlampen
- lendesteun(en) verstelbaar
- Metallic Lak
- microvezel interieurdelen
- microvezel interieurdelen
- Middenarmsteun voor
- Multifunctioneel stuur
- Navigatie
- Oplaadmogelijkheid
- Pack parking
- Parkeersensoren voor
- Privacy glass
- Rijbaanassistentie
- Schakelflippers
- Spraakbediening
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
- stuur leder
- stuur verstelbaar
- verkeersbord detectie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zwarte hemelbekleding