CUPRA Leon
1.4 e-Hybrid VZ Sport 245Pk automaat (SCHUIFDAK, APPLE CARPLAY, GROOT NAVI, STUUR/STOELVERWARMING, KUIPSTOELEN, LEDER, CAMERA, ADAPTIVE CRUISE, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 26.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 26.945,-
LEASEPRIJS: € 444,10 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.389,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | CUPRA Leon |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.4 e-Hybrid VZ Sport 245Pk automaat (SCHUIFDAK, APPLE CARPLAY, GROOT NAVI, STUUR/STOELVERWARMING, KUIPSTOELEN, LEDER, CAMERA, ADAPTIVE CRUISE, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 7 juli 2022 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 41.302 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 444,10 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 26.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KBZ-27-V |
| Motorinhoud: | 1.395 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 507 kg |
| Gewicht: | 1.563 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Hoogte: | 144 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.070 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Dakrailing
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch Sper Differentieel
- Getint glas
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED Koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
- mistlampen voor adaptief
- Panoramadak
- Parkeersensor achter
- Premium kleur
- Infotainment
- Android auto
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Airco separaat achter
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Climate Control
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Navigatie Voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Overige
- Lederen sportstuurwiel
- 19" LM-velgen
- ABS
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrijcamera
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- Alarmsysteem
- Apple CarPlay
- Apple Carplay/Android Auto
- Armsteun achter
- Audio
- Audiobediening op het stuurwiel
- Bagage afdekking
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth
- Bluetooth streaming
- Bots waarschuwing systeem
- Buitensp elektrisch verwarmbaar
- Buitenspiegels met instapverlichting
- Bumpers in carrosseriekleur
- centrale airbag voor
- Centrale deurvergrendeling
- Comfort stoelen
- Connected services
- Cruise control (adaptief)
- Dab
- DAB+
- Dagrijverlichting
- Dakrail (zwart)
- Dakspoiler
- Dode hoek assistentie
- El. inklapbare buitenspiegels
- El. verstelbare buitenspiegels
- electronic climate control
- Elek pakket
- extra getint glas achter
- Hill hold
- Keyless entry/start/stop
- Laadkabel 220V
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuurwiel
- LED mistlampen
- lendesteun(en) verstelbaar
- Licht Sensor
- LM-velgen
- Metallic Lak
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- multimedia scherm groot
- multimedia scherm groot
- Navigatie
- Navigatie groot beeldscherm
- Navigatie via telefoonkoppeling app
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeersensoren voor
- Privacy glass
- Radio
- Regensensor
- Rijbaanassistentie
- Rijstrooksensor met correctie
- Schakelflippers
- schakelpaddles
- Schuif-/kanteldak (elektrisch)
- Spraakbediening
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
- Stuurkolom in hoogte verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- Touchscreen
- Uitparkeer waarschuwing
- verkeersbord detectie
- Verkeersbordherkenning
- Vermoeidheids herkenning
- Verwarmbaar stuurwiel
- Voetgangersveiligheidssysteem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
- WiFi
- Zwarte hemelbekleding
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Adaptive Cruise Control
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Parkeersensoren achter
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning