Citroën C5 Aircross
1.6 PureTech Sport 181Pk Automaat (APPLE CARPLAY, BLACK PACK, GROOT NAVI, LEDER, STOELVERWARMING, 360 CAMERA, ADAPTIVE CRUISE, GETINT GLAS, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 16.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 16.945,-
LEASEPRIJS: € 235,78 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.861,17 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Citroën C5 Aircross |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 PureTech Sport 181Pk Automaat (APPLE CARPLAY, BLACK PACK, GROOT NAVI, LEDER, STOELVERWARMING, 360 CAMERA, ADAPTIVE CRUISE, GETINT GLAS, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 26 oktober 2019 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 124.027 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 235,78 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 16.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | G-325-LP |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 133 kw / 181 pk |
| Laadvermogen: | 585 kg |
| Gewicht: | 1.405 kg |
| Wielbasis: | 273 cm |
| Hoogte: | 170 cm |
| Breedte: | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.990 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels met verlichting
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dakrailing
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED Koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
- mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Infotainment
- Android auto
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Radiovoorbereiding
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterstoelen drie
- Achterstoelen verschuifbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Climate Control
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Lederen Bekleding
- Navigatie Voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- 360 Graden Camera
- Achteruitrijcamera
- Adaptive Cruise Control
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- dodehoekdetectie met correctie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Parkeersensoren achter
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Aansluiting USB
- ABS
- achterstoelen verschuifbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- airco automatisch
- Alarmsysteem
- Apple CarPlay
- Apple Carplay/Android Auto
- Audiobediening op het stuurwiel
- Bagage afdekking
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth
- Bluetooth streaming
- Botswaarschuwingssysteem
- Buitenspiegels elektrisch verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels met instapverlichting
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Chroom delen exterieur
- Comfort stoelen
- Connected services
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dab
- DAB+
- Dagrijverlichting
- Dakspoiler
- El. bedienbare ramen achter
- El. bedienbare ramen voor
- El. inklapbare buitenspiegels
- El. te openen kofferbak
- Elek pakket
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas achter
- Geluidsisolerend glas
- geluidsisolerend glas
- Handsfree bluetooth
- Hill hold
- hoofdsteunen achter
- Keyless entry/start/stop
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen/stof bekleding
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen (adaptief)
- lendesteun(en) verstelbaar
- Lichtsensor
- LM-velgen
- Meldingen/storingen
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- Navigatie
- Navigatie groot beeldscherm
- Navigatie via telefoonkoppeling-app
- Parkeersensoren voor
- Privacy glass
- Rijstrooksensor met correctie
- Schakelflippers
- Spraakbediening
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- verkeersbord detectie
- Verkeersbordherkenning
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi