BMW X5
xDrive40e iPerformance M-Sport High Executive 313Pk Automaat (PANORAMADAK, M STUUR, LUCHTVERING, COMFORTSTOELEN, GROOT NAVI, MEMORY SEATS, DEALER ONDERHOUDEN, SFEERVERLICHTING, ELEK ACHTERKLEP, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 25.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 25.945,-
LEASEPRIJS: € 427,62 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.189,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW X5 |
|---|---|
| Uitvoering: | xDrive40e iPerformance M-Sport High Executive 313Pk Automaat (PANORAMADAK, M STUUR, LUCHTVERING, COMFORTSTOELEN, GROOT NAVI, MEMORY SEATS, DEALER ONDERHOUDEN, SFEERVERLICHTING, ELEK ACHTERKLEP, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 27 juli 2017 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 142.883 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 427,62 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 25.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | X-488-VK |
| Motorinhoud: | 1.997 cc |
| Vermogen: | 180 kw / 245 pk |
| Laadvermogen: | 775 kg |
| Gewicht: | 2.205 kg |
| Wielbasis: | 293 cm |
| Hoogte: | 176 cm |
| Breedte: | 194 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.980 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.700 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Adaptief demping systeem
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Getint glas
- Grootlichtassistent
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED koplampen
- LED Koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Panoramadak
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Premium kleur
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Audioinstallatie met cd-speler
- Audio installatie premium
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radiovoorbereiding
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Climate Control
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Lederen bekleding
- Lederen Bekleding
- Lederen interieurdelen
- Luxe lederen interieur
- M-Stuur
- Navigatie Voorbereiding
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Parkeersensoren achter
- Rijstrooksensor
- Overige
- 19" LM-velgen
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Afdaal assistent
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- airco automatisch
- Alarmsysteem
- Armsteun achter
- Audio
- Bagage afdekking
- Bagage scheidingsnet
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth
- Bluetooth streaming
- Buitensp elektrisch verwarmbaar
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Comfort stoelen
- Connected services
- Cruise control
- Dakspoiler
- ECC
- El. bedienbare ramen achter
- El. bedienbare ramen voor
- El. inklapbare buitenspiegels
- El. te openen kofferbak
- El. verstelb. best. stoel (geheugen)
- El. verstelb. pass. stoel (geheugen)
- El. verstelbaar stuurwiel
- El. verstelbare bestuurdersstoel
- El. verstelbare buitenspiegels
- El. verstelbare passagiersstoel
- El. verwarmbare voorruit
- extra getint glas achter
- Hill hold
- hoofdsteunen
- hoofdsteunen achter
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Keyless start/stop
- koplampen (adaptief)
- Laadkabel 220V
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuurwiel
- LED mistlampen
- lendesteun(en) verstelbaar
- Luchtvering
- Luchtvering
- Metallic Lak
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen
- M Sportpakket
- Multifunctioneel stuur
- Navigatie
- Navigatie groot beeldscherm
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeersensoren voor
- Regensensor
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- schakelpaddles
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging
- stuurkolom elektrisch verstelbaar
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Touchscreen
- Xenon koplampen
- Zwarte hemelbekleding