BMW X3
xDrive30e Sport 293Pk Automaat (APPLE CARPLAY, GROOT NAVI, MEMORY SEATS, LASER KOPLAMPEN, BRUIN LEDER, STOELVERWARMING, SFEERVERLICHTING, ZWART HEMEL, ELEK ACHTERKLEP, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 27.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 27.945,-
LEASEPRIJS: € 382,69 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.643,84 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW X3 |
|---|---|
| Uitvoering: | xDrive30e Sport 293Pk Automaat (APPLE CARPLAY, GROOT NAVI, MEMORY SEATS, LASER KOPLAMPEN, BRUIN LEDER, STOELVERWARMING, SFEERVERLICHTING, ZWART HEMEL, ELEK ACHTERKLEP, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 12 februari 2022 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 171.234 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 382,69 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 27.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | N-814-VJ |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 135 kw / 184 pk |
| Laadvermogen: | 635 kg |
| Gewicht: | 1.965 kg |
| Wielbasis: | 286 cm |
| Hoogte: | 168 cm |
| Breedte: | 189 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.600 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Getint glas
- Koplampen adaptief
- laser LED koplampen
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Premium kleur
- Sportonderstel
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Android auto
- Apple carplay
- DVD speler
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Airco separaat achter
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Keyless start
- Kunstlederen bekleding
- Lederen bekleding
- Lederen Bekleding
- Luxe lederen bekleding
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Parkeersensoren achter
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Aansluiting USB
- ABS
- achterbank in 3 delen neerklapbaar met skiluik
- achterbank in 3 delen neerklapbaar met skiluik
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrijcamera
- Afdaal assistent
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- airco automatisch
- Airconditioning
- Airconditioning achterin
- Alarmsysteem
- Apple Carplay/Android Auto
- Armsteun achter
- Audio
- Audiobediening op het stuurwiel
- Bagage afdekking
- Bagage scheidingsnet
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth
- Bluetooth streaming
- Buitensp elektrisch verwarmbaar
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort stoelen
- Connected services
- Dab
- DAB+
- Dakrail (zilver)
- Dakrail (zwart)
- Dode hoek assistentie
- ECC
- El. bedienbare ramen achter
- El. bedienbare ramen voor
- El. inklapbare buitenspiegels
- El. te openen kofferbak
- El. verstelb. best. stoel (geheugen)
- El. verstelbare bestuurdersstoel
- El. verstelbare buitenspiegels
- El. verwarmbare bestuurdersstoel
- El. verwarmbare passagiersstoel
- geluidsimulator
- Handsfree bluetooth
- Hill hold
- hoofdsteunen
- hoofdsteunen achter
- hoofdsteunen anti-whiplash
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- kunstlederen bekleding
- Laadkabel 220V
- laser LED koplampen
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen sportstuurwiel
- Lederen stuurwiel
- lendesteun(en) verstelbaar
- Licht Sensor
- LM-velgen
- Metallic Lak
- Middenarmsteun voor
- Multifunctioneel stuur
- Navigatie
- Navigatie groot beeldscherm
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeersensoren voor
- Regensensor
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Ruitenwisser achter
- sfeerverlichting
- sfeerverlichting
- Spraakbediening
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
- Stuurkolom in hoogte verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- Touchscreen
- Trekhaak
- Trekhaak met wegklapbare kogel
- Uitparkeer waarschuwing
- Verlengbare zitting bestuurdersstoel
- Verlengbare zitting passagiersstoel
- Vermoeidheids herkenning
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Xenon koplampen
- Xenon koplampen (adaptief)
- Zwarte hemelbekleding