BMW X3
xDrive30e M Sport High Executive 293Pk Automaat (PANORAMADAK, M PAKKET, HEAD-UP DISPLAY, MEMORY SEATS, LEDER, 360 CAMERA, ELEKTRISCHE ACHTERKLEP, APPLE CARPLAY, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 52.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 52.945,-
LEASEPRIJS: € 722,71 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 8.769,93 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW X3 |
|---|---|
| Uitvoering: | xDrive30e M Sport High Executive 293Pk Automaat (PANORAMADAK, M PAKKET, HEAD-UP DISPLAY, MEMORY SEATS, LEDER, 360 CAMERA, ELEKTRISCHE ACHTERKLEP, APPLE CARPLAY, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 2 januari 2024 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 45.750 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 722,71 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 52.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JTS-49-J |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 135 kw / 184 pk |
| Laadvermogen: | 635 kg |
| Gewicht: | 1.965 kg |
| Wielbasis: | 286 cm |
| Hoogte: | 168 cm |
| Breedte: | 189 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.600 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Achterspoiler
- Aluminium delen exterieur
- Automatische Kofferklep
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakrailing
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Getint glas
- Keyless entry
- Keyless entry
- Kleur zwart
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED Koplampen
- LED koplampen adaptief
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 19"
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 19"
- Lichtmetalen velgen 19"
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
- M Pakket
- M Sport pakket
- Panoramadak
- Panoramadak
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Premium kleur
- Sperdifferentieel
- Sperdifferentieel
- Warmtewerend glas
- Xenon verlichting
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Android auto
- Apple carplay
- Audio installatie
- Audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB Internet radio
- Digitale Cockpit
- Dual view functie
- DVD speler
- Head-up display
- Head-up Display
- MP3 aansluiting
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatie D.M.V. Apple Carplay
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio cd speler
- Radiovoorbereiding
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Cruise control
- Voorstoelen verwarmd
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Climate Control
- Climatic
- Comfortstoel(en)
- Cruisecontrol
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Hoofdsteunen achter
- Keyless start
- Kunstlederen bekleding
- Kunstlederen bekleding
- Lederen bekleding
- Lederen Bekleding
- Lederen stuurwiel
- Luxe lederen bekleding
- M-Stuur
- Navigatie Voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stoelverw
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Zonnedak
- Zwarte hemelbekleding
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- 360 Graden Camera
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) gordijn
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag(s) window
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarm klasse 3
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Parkeersensoren achter
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 18 inch lichtmetalen wielen V-spaak in Reflex Silver
- Apple Carplay/Android Auto
- Automatische 3-zone airconditioning
- Cruise control
- Elektrisch verwarmde voorstoelen
- achterbank in 3 delen neerklapbaar met skiluik
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Active guard
- Afdaal assistent
- airco automatisch
- Akoestische voetgangersbescherming
- Automatisch dimmende binnen- en buitenspiegel bestuurderszijde
- Automatisch dimmende binnenspiegel en buitenspiegel aan bestuurderszijde. Inclusief elektrisch inklapbare buitenspiegels met parkeerfunctie.
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Basis bluetooth telefoonvoorbereiding
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort Access met BMW Digital Key
- Comfort Access pakket
- Connected Package Professional
- Connected services
- Dab
- DAB-Tuner, digitale radio ontvangst
- Dakdraagsysteem aluminium zijdeglans
- Doorlaadopening
- Draadloze telefoonlader
- Draadloze telefoonlader
- Elek pakket
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch op afstand volledig te openen en te sluiten achterklep
- extra getint glas achter
- geluidsimulator
- hemelbekleding donker
- hemelbekleding donker
- HiFi-luidsprekerssysteem
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Interieurvoorverwarming
- interieur voorverwarming/(koeling)
- kunstlederen interieurdelen
- LED koplampen en LED achterlichten
- lendesteun(en) verstelbaar
- Live Cockpit Plus
- luxe lederen bekleding bicolor
- M Aerodynamica
- M Aerodynamica
- Met leder bekleed sportstuur
- M Sport
- Multifunctioneel stuurwiel
- multimedia scherm middel
- Oplaadmogelijkheid
- Park Distance Control (PDC) voor en achter
- Parking Assistant
- Regensensor 3 serie
- Ruimtebesparend reservewiel
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- schakelpaddles
- schakelpaddles
- Scheidingsnet tussen bagageruimte en achterbank
- Servotronic
- sfeerverlichting
- sfeerverlichting
- Sportstoelen voor
- sportstuur leder
- sportstuur leder
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Telefoon-pakket
- Uitparkeer waarschuwing
- Variabele stuuroverbrenging
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
- WiFi
- zwarte (glans) exterieur delen
- zwarte (glans) exterieur delen