BMW X3
xDrive20i M Sport High Executive 184Pk Automaat (PANORAMADAK, M PAKKET, GROOT NAVI, 360 CAMERA, HARMAN/KARDON, LEDER, STOELVERWARMING, ADAPTIVE CRUISE, GETINT GLAS, TREKHAAK, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 29.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 29.945,-
LEASEPRIJS: € 493,54 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.989,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW X3 |
|---|---|
| Uitvoering: | xDrive20i M Sport High Executive 184Pk Automaat (PANORAMADAK, M PAKKET, GROOT NAVI, 360 CAMERA, HARMAN/KARDON, LEDER, STOELVERWARMING, ADAPTIVE CRUISE, GETINT GLAS, TREKHAAK, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 24 september 2018 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 143.976 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 493,54 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 29.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | TN-212-X |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 135 kw / 184 pk |
| Laadvermogen: | 710 kg |
| Gewicht: | 1.690 kg |
| Wielbasis: | 286 cm |
| Hoogte: | 168 cm |
| Breedte: | 189 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.400 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Dakrailing
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Getint glas
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED Koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- M Pakket
- M Sport pakket
- Panoramadak
- Parkeersensor voor en achter
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Audio installatie
- DVD speler
- Harman/Kardon Audio
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio cd speler
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise control
- Cruise control adaptief met stop&go
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Lederen Bekleding
- M-Stuur
- Navigatie Voorbereiding
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Parkeersensoren achter
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 19" LM-velgen
- 360 camerasysteem
- Aansluiting USB
- ABS
- Achterbank neerklapbaar (gelijke delen)
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrijcamera
- Afdaal assistent
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- airco automatisch
- Airconditioning
- Airconditioning achterin
- Alarmsysteem
- Armsteun achter
- Audio
- Audiobediening op het stuurwiel
- Bagage afdekking
- Bagage scheidingsnet
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth
- Bluetooth streaming
- Buitensp elektrisch verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort stoelen
- Connected services
- Cruise control (adaptief)
- DAB+
- Dakspoiler
- Dode hoek assistentie
- Dubbel schuif-/kanteldak (elektrisch)
- ECC
- El. bedienbare ramen achter
- El. bedienbare ramen voor
- El. inklapbare buitenspiegels
- El. te openen kofferbak
- El. verstelbare buitenspiegels
- El. verwarmbare bestuurdersstoel
- El. verwarmbare passagiersstoel
- El. verwarmbare voorruit
- extra getint glas achter
- Handsfree bluetooth
- Hill hold
- hoofdsteunen
- hoofdsteunen achter
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Keyless entry
- Keyless start/stop
- Koplampsproeiers
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen sportstuurwiel
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen (adaptief)
- LED mistlampen
- lendesteun(en) verstelbaar
- Licht Sensor
- LM-velgen
- M Aerodynamica
- Metallic Lak
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- Navigatie
- Navigatie groot beeldscherm
- Panoramadak (el. te openen)
- Parkeersensoren voor
- Premium Geluidsinstallatie
- Privacy glass
- Radio/CD/MP3 speler
- Radio/CD speler
- Regensensor
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Ruitenwisser achter
- schakelpaddles
- Spraakbediening
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
- Stuurkolom in hoogte verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Touchscreen
- Vermoeidheids herkenning
- WiFi
- zonnescherm zijruiten
- Zwarte hemelbekleding