BMW 5 Serie
520i M Sport High Executive 184Pk Automaat (PANORAMADAK, M PAKKET, GROOT NAVI, MEMORY SEATS, 360 CAMERA, STOELVERWARMING, GETINT GLAS, SFEERVERLICHTING, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 25.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 25.945,-
LEASEPRIJS: € 427,62 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.189,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 5 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | 520i M Sport High Executive 184Pk Automaat (PANORAMADAK, M PAKKET, GROOT NAVI, MEMORY SEATS, 360 CAMERA, STOELVERWARMING, GETINT GLAS, SFEERVERLICHTING, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 11 juli 2018 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 151.068 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 427,62 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 25.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | TB-652-L |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 135 kw / 184 pk |
| Laadvermogen: | 695 kg |
| Gewicht: | 1.505 kg |
| Wielbasis: | 298 cm |
| Hoogte: | 148 cm |
| Breedte: | 187 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.200 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- Getint glas
- Koplampen adaptief
- LED koplampen
- LED Koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- M Pakket
- M Sport pakket
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor en achter
- Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Digitale Cockpit
- DVD speler
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio-cd/mp3 speler
- Radiovoorbereiding
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Climate Control
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Lederen Bekleding
- Luxe lederen bekleding
- M-Stuur
- Navigatie Voorbereiding
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- 360 Graden Camera
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Parkeersensoren achter
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrijcamera
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- airco automatisch
- Alarmsysteem
- binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- Bluetooth
- Boordcomputer
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Comfort stoelen
- Connected services
- Cruise control
- DAB+
- Dagrijverlichting
- ECC
- El. bedienbare ramen achter
- El. bedienbare ramen voor
- El. inklapbare buitenspiegels
- El. verstelbare bestuurdersstoel
- El. verstelbare buitenspiegels
- El. verstelbare passagiersstoel
- Elek pakket
- extra getint glas achter
- Handsfree bluetooth
- Hill hold
- hoofdsteunen achter
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen sportstuurwiel
- Lederen stuurwiel
- LED mistlampen
- lendesteun(en) verstelbaar
- Lichtsensor
- M Aerodynamica
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- Parkeersensoren voor
- Privacy glass
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Schuif-/kanteldak (elektrisch)
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- Verstelbare lendensteun bestuurdersstoel
- Verstelbare lendensteun passagiersstoel
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- Zwarte hemelbekleding