BMW 3 Serie
Gran Turismo 320i F34 High Executive M-sport | M-pakket | Automaat | NL auto | Leer | 19 inch | Xenon | Harman-Kardon | Camera | Trekhaak | 184 pk | Navi | Origineel
Direct kopen, basisprijs: € 15.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 15.950,-
LEASEPRIJS: € 262,88 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.190,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 3 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | Gran Turismo 320i F34 High Executive M-sport | M-pakket | Automaat | NL auto | Leer | 19 inch | Xenon | Harman-Kardon | Camera | Trekhaak | 184 pk | Navi | Origineel |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 1 oktober 2013 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 183.704 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 262,88 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 15.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 9-SHN-76 |
| Motorinhoud: | 1.997 cc |
| Vermogen: | 135 kw / 184 pk |
| Laadvermogen: | 595 kg |
| Gewicht: | 1.535 kg |
| Wielbasis: | 292 cm |
| Hoogte: | 151 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.130 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 695 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Xenon verlichting
- Exterieur
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Getint glas
- Koplampreiniging
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Sportonderstel
- Sportvelgen
- Trekhaak
- Trekhaak elektrisch uitklapbaar
- lichtmetalen velgen
- trekhaak uitklapbaar
- zonwerend glas
- Infotainment
- Audioinstallatie met CD-speler
- Audio installatie premium
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiescherm 8.8 inch Display via iDrive controller (groot-beeld)
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Buitentemperatuurmeter
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor en achter
- Harman-Kardon audio
- Lederen/stof bekleding
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Middenarmsteun voor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuur leder
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Multimedia
- Radio/CD-speler
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Airbags voor bestuurder en voorpassagier
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Automatische 3-punts veiligheidsgordels vóór met gordelslotspanners
- Auto Start Stop functie
- Basis Bluetooth telefoonvoorbereiding incl. USB-aansluiting en extra 12V aansluiting vooraan (geen telefoonhouder)
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- BMW sportstoelen
- Boordcomputer incl. Check Control en buitentempratuurmeter in info display
- Centrale deurvergrendeling met elektronische wegrijbeveiliging (EWS III, klasse 1 VbV/SCM) en crash-sensor
- Control Display 6,5" display met 800x400 pixel resolutie
- Dorpellijsten met aluminium inzet met opschrift BMW
- Drie automatische 3-punts veiligheidsgordels achter
- Driving Experience Control incl. Eco Pro modus
- Dynamische Tractie Controle (DTC)
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Grille met verchroomde omlijsiting en zwarte spijlen
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Hoofdairbags voor voor- en achterinzittenden
- IDrive controller
- ISOFIX bevestigingsysteem voor kinderzitjes achterin
- Multifunctioneel sportstuurwiel, 3-spaaks, met leder bekleed
- Neerklapbare achterbank (60/40)
- Park Distance Control (PDC) voor- en achterzijde (incl. optische weergave)
- Passagiersairbag
- Side airbags voor de bestuurder en de voorpassagier
- Sierlijsten om zijruiten in zwart, met mat zwarte spiegeldriehoek en raamgeleiders
- Start/stop knop, zonder sleutel te starten
- Twee 12V aansluiting voor
- Twee bekerhouders voorin
- Uitlaateindpijp, enkele ronde pijp (55mm)
- USB/Audio aansluiting
- Zij airbag(s) voor
- ASR