BMW 3 Serie
318i Sport Line 156Pk Automaat (VIRTUAL COCKPIT, DEALER ONDERHOUDEN, GROOT NAVI, LEDER, ZWART HEMEL, SPORTSTOELEN, GETINT GLAS, SFEERVERLICHTING, PARKEERSENSOREN, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 26.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 26.945,-
LEASEPRIJS: € 372,11 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.515,42 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 3 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | 318i Sport Line 156Pk Automaat (VIRTUAL COCKPIT, DEALER ONDERHOUDEN, GROOT NAVI, LEDER, ZWART HEMEL, SPORTSTOELEN, GETINT GLAS, SFEERVERLICHTING, PARKEERSENSOREN, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 27 juli 2020 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 64.098 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 372,11 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 26.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | J-126-BX |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 115 kw / 157 pk |
| Laadvermogen: | 585 kg |
| Gewicht: | 1.465 kg |
| Wielbasis: | 285 cm |
| Hoogte: | 144 cm |
| Breedte: | 183 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.050 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED Koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Premium kleur
- Infotainment
- Android auto
- Apple carplay
- Digitale Cockpit
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie D.M.V. Apple Carplay
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio
- Radiovoorbereiding
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Airco separaat achter
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen interieurdelen
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Parkeersensoren achter
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Logisch NAP
- Zwarte hemelbekleding
- 17" LM-velgen
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- Alarmsysteem
- Apple Carplay/Android Auto
- Armsteun achter
- Audio
- Audiobediening op het stuurwiel
- Bagage afdekking
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth
- Bluetooth streaming
- Botswaarschuwingssysteem
- Buitenspiegels elektrisch verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort stoelen
- Connected services
- Cruise control
- Dab
- DAB+
- Dagrijverlichting
- El. bedienbare ramen achter
- El. bedienbare ramen voor
- electronic climate control
- Elek pakket
- extra getint glas achter
- Handsfree bluetooth
- hoofdsteunen achter
- kunstlederen/stof bekleding
- kunstlederen/stof bekleding
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen sportstuurwiel
- Lederen stuurwiel
- LED mistlampen
- lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- Navigatie
- Parkeersensoren voor
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Ruitenwisser achter
- Spraakbediening
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- Verkeersbordherkenning
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi