BMW 2 Serie
Gran Tourer 218i 7p. Corporate Lease Executive [TREKHAAK, CRUISE CONTROL, BLUETOOTH TELEFOON, ACHTERUITRIJCAMERA, PDC V+A, STOELVERWARMING, 7-ZITTER, NIEUWTSAAT]
Direct kopen, basisprijs: € 17.440,-
Direct kopen, basisprijs
€ 17.440,-
LEASEPRIJS: € 287,44 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.488,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 2 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | Gran Tourer 218i 7p. Corporate Lease Executive [TREKHAAK, CRUISE CONTROL, BLUETOOTH TELEFOON, ACHTERUITRIJCAMERA, PDC V+A, STOELVERWARMING, 7-ZITTER, NIEUWTSAAT] |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 12 februari 2019 |
| Carrosserie: | MPV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 122.322 km |
| Aantal zitplaatsen: | 7 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 287,44 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 17.440,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | XG-421-G |
| Motorinhoud: | 1.499 cc |
| Vermogen: | 100 kw / 136 pk |
| Laadvermogen: | 705 kg |
| Gewicht: | 1.450 kg |
| Wielbasis: | 278 cm |
| Hoogte: | 161 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.155 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 735 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Lichtmetalen velgen 17"
- Lichtmetalen velgen 17"
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronisch Sper Differentieel
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 17"
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 17"
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor
- Trekhaak met afneembare kogel
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Radio-cd/mp3 speler
- Interieur
- Kunstlederen bekleding
- Achterbank elektrisch neerklapbaar
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Interieur accenten
- Interieur accenten
- Keyless start
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrijcamera
- Automatische airconditioning 2-zone
- Cruise control
- Elektrisch verwarmde voorstoelen
- LED koplampen
- Mediterranblau
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem Plus
- Park Distance Control voor/achter (PDC)
- Adaptieve LED koplampen
- Alarmsysteem klasse 3 (VbV/SCM)
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bluetooth
- CD-speler met frontloader
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort Pack
- Comfort Pack
- ConnectedDrive Services
- Connected services
- Doorlaadopening, met neerklapbare achterbank (verdeling 40:20:40)
- electronic climate control
- Elektrisch te openen en sluiten achterklep
- extra getint glas achter
- Extra getint glas in achterportierruiten en achterruit
- In hoogte verstelbare passagiersstoel
- LED koplampen en LED achterlichten
- LED mistlampen
- LED mistlampen voor
- Middenarmsteun voor 3 serie
- Model Sport Line
- Multifunctioneel sportstuurwiel met leder bekleed
- Omlijsting zijruiten in chroom
- Park Distance Control achter
- Parking Pack
- Parking Pack
- Regensensor 3 serie
- Sensatec Schwarz Schwarz
- Sport Line
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Verstelbare achterbank