BMW 2 Serie
Active Tourer 218i High Executive Automaat (GROOT NAVI, HEAD-UP DISPLAY, CLIMATE, LEDER, STOELVERWARMING, CAMERA, SPORTSTOELEN, GETINT GLAS, CRUISE, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 13.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 13.945,-
LEASEPRIJS: € 229,84 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.789,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 2 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | Active Tourer 218i High Executive Automaat (GROOT NAVI, HEAD-UP DISPLAY, CLIMATE, LEDER, STOELVERWARMING, CAMERA, SPORTSTOELEN, GETINT GLAS, CRUISE, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 31 maart 2017 |
| Carrosserie: | MPV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 81.427 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 229,84 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 13.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | NP-417-L |
| Motorinhoud: | 1.499 cc |
| Vermogen: | 100 kw / 136 pk |
| Laadvermogen: | 575 kg |
| Gewicht: | 1.345 kg |
| Wielbasis: | 267 cm |
| Hoogte: | 156 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.920 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 695 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronisch Sper Differentieel
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED Koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Radio-cd/mp3 speler
- Radiovoorbereiding
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise control
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen bekleding
- Lederen Bekleding
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- ABS
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrijcamera
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- airco automatisch
- Alarmsysteem
- Audiobediening op het stuurwiel
- Bagage afdekking
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth
- Boordcomputer
- Bots herkenning systeem
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- CD-wisselaar
- Centrale deurvergrendeling
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Comfort stoelen
- Connected services
- Cruise control
- Dakspoiler
- El. bedienbare ramen achter
- El. bedienbare ramen voor
- El. inklapbare buitenspiegels
- El. verstelbare buitenspiegels
- Elek pakket
- extra getint glas achter
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuurwiel
- Metallic Lak
- Middenarmsteun voor
- Multifunctioneel stuur
- Navigatie
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Spraakbediening
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel