BMW 1 Serie
118i M Sport High Executive Automaat (GROOT NAVI, M PAKKET, VIRTUAL COCKPIT, LEDER, STOELVERWARMING, SPORTSTOELEN, GETINT GLAS, PARKEERSENSOREN, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 14.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 14.945,-
LEASEPRIJS: € 246,32 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.989,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 1 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | 118i M Sport High Executive Automaat (GROOT NAVI, M PAKKET, VIRTUAL COCKPIT, LEDER, STOELVERWARMING, SPORTSTOELEN, GETINT GLAS, PARKEERSENSOREN, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 7 november 2018 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 166.714 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 246,32 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 14.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | SZ-803-R |
| Motorinhoud: | 1.499 cc |
| Vermogen: | 100 kw / 136 pk |
| Laadvermogen: | 590 kg |
| Gewicht: | 1.295 kg |
| Wielbasis: | 269 cm |
| Hoogte: | 142 cm |
| Breedte: | 177 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.885 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 650 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Interieur
- Lederen bekleding
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Kunstlederen bekleding
- Lederen Bekleding
- M-Stuur
- Navigatie Voorbereiding
- Regensensor
- Sportief interieur
- Sportief interieur
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED Koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- M Pakket
- M Sport pakket
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Digitale Cockpit
- DVD speler
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio
- Spraakbediening
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Parkeersensoren achter
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- Alarmsysteem
- Bagage afdekking
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth
- Boordcomputer
- Buitenspiegels elektrisch verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort stoelen
- Connected services
- Cruise control
- Dagrijverlichting
- El. bedienbare ramen achter
- El. bedienbare ramen voor
- electronic climate control
- Elek pakket
- extra getint glas achter
- Hill hold
- hoofdsteunen achter
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen sportstuurwiel
- Lederen stuurwiel
- LED mistlampen
- lendesteun(en) verstelbaar
- M Aerodynamica
- Metallic Lak
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- Navigatie groot beeldscherm
- Parkeersensoren voor
- Privacy glass
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Sport-Line
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- Zwarte hemelbekleding