Audi Q8
60 TFSI e quattro Competition [SCHUIFDAK, RS STOELEN, B&O, TREKHAAK, APPLE CARPLAY, MEMORY SEATS, HEAD-UP, LEDEREN SPORTSTOELEN, STOELVERKOELING, STUURVERWARMING, 360 CAMERA, ADAPTIVE CRUISE, NIEUWSTAAT]
Direct kopen, basisprijs: € 54.940,-
Direct kopen, basisprijs
€ 54.940,-
LEASEPRIJS: € 752,11 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 9.126,70 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi Q8 |
|---|---|
| Uitvoering: | 60 TFSI e quattro Competition [SCHUIFDAK, RS STOELEN, B&O, TREKHAAK, APPLE CARPLAY, MEMORY SEATS, HEAD-UP, LEDEREN SPORTSTOELEN, STOELVERKOELING, STUURVERWARMING, 360 CAMERA, ADAPTIVE CRUISE, NIEUWSTAAT] |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 21 juli 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 163.427 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 3 |
| Aantal handzenders: | 3 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 752,11 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 54.940,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | P-795-FN |
| Motorinhoud: | 2.995 cc |
| Vermogen: | 250 kw / 340 pk |
| Laadvermogen: | 640 kg |
| Gewicht: | 2.415 kg |
| Wielbasis: | 299 cm |
| Hoogte: | 175 cm |
| Breedte: | 200 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.055 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 3.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- File assistent
- Lichtmetalen velgen 21"
- Adaptief demping systeem
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Keyless entry
- Kleur zwart
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Trekhaak elektrisch uitklapbaar
- Verwarmde voorruit
- Warmtewerend glas
- Zonnescherm zijruiten
- Zonnescherm zijruiten
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Apple carplay
- Audio installatie premium
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Rondomzicht camera
- Rondomzicht camera
- Interieur
- Achterbank verwarmd
- Airco separaat achter
- Cruise control
- Voorstoelen en achterbank verwarmd
- Achterbank verstelbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Keyless start
- Keyless start
- Lederen interieurdelen
- Luxe lederen bekleding
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stoel ventilatie voor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen met massagefunctie en geventileerd
- Voorstoelen verwarmd
- Zonnescherm achterruit
- Zonnescherm achterruit
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Nachtzicht-assistent
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Overige
- Bots herkenning systeem
- electronic climate control
- kunstlederen/microvezel bekleding
- lichtmetalen velgen 10-spaaks 23"
- Matrix led koplampen
- S Line exterieur
- Assistentie pakket Parking
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas achter
- hoofdsteunen anti-whiplash
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- Keyless-pakket
- lendesteun(en) verstelbaar
- Luchtvering en automatische niveauregeling
- Oplaadmogelijkheid
- Optie-pakket
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- sluitbekrachtiging
- smartphone integratie
- stuurkolom elektrisch verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi