Audi A3
Limousine 30 TFSI S-Line Sport Automaat (2X S-LINE, APPLE CARPLAY, GROOT NAVI, STOELVERWARMING, GETINT GLAS, ADAPTIVE CRUISE, SPORTSTOELEN, LEDER, LANE ASSIST, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 26.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 26.945,-
LEASEPRIJS: € 444,10 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.389,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A3 |
|---|---|
| Uitvoering: | Limousine 30 TFSI S-Line Sport Automaat (2X S-LINE, APPLE CARPLAY, GROOT NAVI, STOELVERWARMING, GETINT GLAS, ADAPTIVE CRUISE, SPORTSTOELEN, LEDER, LANE ASSIST, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 4 januari 2023 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 108.142 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 444,10 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 26.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | R-326-XV |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 81 kw / 111 pk |
| Laadvermogen: | 580 kg |
| Gewicht: | 1.260 kg |
| Wielbasis: | 264 cm |
| Hoogte: | 144 cm |
| Breedte: | 182 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.840 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 680 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Getint glas
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED Koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 17"
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Premium kleur
- S-line Buiten
- Sportonderstel
- Warmtewerende voorruit
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Android auto
- Audio installatie
- Digitale Cockpit
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Interieur
- 2X S-line
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Climate Control
- Cruise control
- Cruise control adaptief met stop&go
- Keyless start
- Navigatie Voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- S-line binnen
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stoelverw
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Parkeersensoren achter
- Rijstrooksensor
- uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
- Overige
- 18 LMV
- Aansluiting USB
- ABS
- Achterbank neerklapbaar (gelijke delen)
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- Alarmsysteem
- Apple CarPlay
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio
- Audiobediening op het stuurwiel
- Bagage afdekking
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth streaming
- Buitensp elektrisch verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort stoelen
- Connected services
- Cruise control (adaptief)
- Dab
- DAB+
- Dagrijverlichting
- Draadloze telefoonlader
- ECC
- El. inklapbare buitenspiegels
- El. verstelbare buitenspiegels
- El. verstelbare passagiersstoel
- El. verwarmbare bestuurdersstoel
- El. verwarmbare passagiersstoel
- electronic climate control
- full-LED koplampen
- full-LED koplampen
- Grootlichtassistent
- Handsfree bluetooth
- Hill hold
- hoofdsteunen achter
- koplampen (adaptief)
- kunstlederen/stof bekleding
- kunstlederen/stof bekleding
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen sportstuurwiel
- Lederen stuurwiel
- lendesteun(en) verstelbaar
- Licht Sensor
- LM-velgen
- Metallic Lak
- Middenarmsteun voor
- Multifunctioneel stuur
- Navigatie
- Navigatie groot beeldscherm
- Navigatie via telefoonkoppeling app
- Oppompset
- Parkeerassistent
- Parkeersensoren voor
- Privacy glass
- Radio
- Regensensor
- Rijbaanassistentie
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Schakelflippers
- schakelpaddles
- S Line exterieur
- Sportpakket (exterieur)
- Sportpakket (interieur)
- Spraakbediening
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
- Stuurkolom in hoogte verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Touchscreen
- uitwijk assistent
- verkeersbord detectie
- Verkeersbordherkenning
- Verlengbare zitting bestuurdersstoel
- Verlengbare zitting passagiersstoel
- Voetgangersveiligheidssysteem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
- WiFi
- Zwarte hemelbekleding