Abarth 500C
1.4-16V Abarth 141Pk Automaat (KUIPSTOELEN, ZWART HEMEL, XENON, PARKEERSENSOREN, FLIPPERS, XENON, TURBO METER, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 8.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 8.945,-
LEASEPRIJS: € 147,43 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.789,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Abarth 500C |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.4-16V Abarth 141Pk Automaat (KUIPSTOELEN, ZWART HEMEL, XENON, PARKEERSENSOREN, FLIPPERS, XENON, TURBO METER, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 13 mei 2011 |
| Carrosserie: | Cabriolet |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 153.972 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 2 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 5 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 147,43 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 8.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | G-141-RD |
| Motorinhoud: | 1.368 cc |
| Vermogen: | 104 kw / 142 pk |
| Laadvermogen: | 380 kg |
| Gewicht: | 1.060 kg |
| Wielbasis: | 230 cm |
| Hoogte: | 149 cm |
| Breedte: | 163 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.440 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 400 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- bi-xenon koplampen
- Lichtmetalen velgen 16"
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch bedienbare kap
- Grootlichtassistent
- koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- mistlampen voor
- Open dak
- Side-skirts
- Xenon verlichting
- Infotainment
- Audio installatie
- Audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- MP3 aansluiting
- Multimedia-voorbereiding
- Radiovoorbereiding
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Kuipstoelen
- 12Volt aansluiting
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Climate Control
- Climatic
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Lederen stuurwiel
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Zwarte hemelbekleding
- Veiligheid
- Airbag(s) gordijn
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag(s) window
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Parkeersensoren achter
- Overige
- Bi-Xenon koplampen (Dualogic vanaf kwartaal 4, 2009)
- Handbediende airconditioning
- airco automatisch
- Blue & Me
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Elek pakket
- extra getint glas achter
- Getinte zijruiten achter
- Interscope Hifi systeem met 100W subwoofer*
- Mistlampen
- Ruimtebesparend reservewiel
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- schakelpaddles
- stuur leder
- stuur multifunctioneel