Škoda Octavia
Combi 1.0 TSI Sport Automaat (PANORAMADAK, KUIPSTOELEN, VIRTUAL COCKPIT, APPLE CARPLAY, ZWART HEMEL, STOELVERWARMING, GETINT GLAS, KEYLESS, SFEERVERLICHTING, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 15.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 15.945,-
LEASEPRIJS: € 262,80 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.189,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Škoda Octavia |
|---|---|
| Uitvoering: | Combi 1.0 TSI Sport Automaat (PANORAMADAK, KUIPSTOELEN, VIRTUAL COCKPIT, APPLE CARPLAY, ZWART HEMEL, STOELVERWARMING, GETINT GLAS, KEYLESS, SFEERVERLICHTING, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 14 januari 2021 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 148.043 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 262,80 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 15.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | L-997-BF |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 81 kw / 111 pk |
| Laadvermogen: | 607 kg |
| Gewicht: | 1.253 kg |
| Wielbasis: | 269 cm |
| Hoogte: | 151 cm |
| Breedte: | 183 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.860 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 670 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- Regensensor
- Rijbaanassistentie
- Aansluiting USB
- ABS
- Achterbank neerklapbaar (gelijke delen)
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- airco automatisch
- Airconditioning
- Airconditioning achterin
- Alarmsysteem
- Apple CarPlay
- Apple Carplay/Android Auto
- Armsteun achter
- Audio
- Audiobediening op het stuurwiel
- Bagage scheidingsnet
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth
- Bluetooth streaming
- Bots waarschuwing systeem
- Buitensp elektrisch verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels met instapverlichting
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Chroom delen exterieur
- Connected services
- Dab
- DAB+
- Dagrijverlichting
- Dakspoiler
- Dode hoek assistentie
- Draadloze telefoonlader
- ECC
- El. bedienbare ramen achter
- El. bedienbare ramen voor
- El. inklapbare buitenspiegels
- El. verstelbare buitenspiegels
- El. verwarmbare bestuurdersstoel
- El. verwarmbare passagiersstoel
- extra getint glas achter
- Hill hold
- hoofdsteunen achter
- Keyless entry
- Keyless start/stop
- Koplampsproeiers
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen (adaptief)
- LED mistlampen
- lendesteun(en) verstelbaar
- Licht Sensor
- Metallic Lak
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- multimedia scherm standaard
- multimedia scherm standaard
- Navigatie
- Navigatie groot beeldscherm
- Navigatie via telefoonkoppeling app
- Oppompset
- Parkeerassistent
- Parkeersensoren voor
- Privacy glass
- Radio
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Ruitenwisser achter
- Schakelflippers
- schakelpaddles
- Schuif-/kanteldak (elektrisch)
- sfeerverlichting
- sfeerverlichting
- Spraakbediening
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
- Stuurkolom in hoogte verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Touchscreen
- Vermoeidheids herkenning
- Verstelbare lendensteun bestuurdersstoel
- Verstelbare lendensteun passagiersstoel
- Voetgangersveiligheidssysteem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
- WiFi
- Zwarte hemelbekleding
- Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Chroom delen exterieur
- Dakrailing
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronische remkrachtverdeling
- Keyless entry
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED Koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Panoramadak
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Premium kleur
- Signaalkleur
- Verwarmde voorruit
- Infotainment
- Android auto
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Airco separaat achter
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Climate Control
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Kuipstoelen
- Lederen versnellingspook
- Navigatie Voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Derde remlicht
- dodehoekdetectie met correctie
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Parkeersensoren achter
- Rijstrooksensor
- Vermoeidheids herkenning