Škoda Kamiq
1.0 TSI Sportline Automaat (RS KUIPSTOELEN, VIRTUAL COCKPIT, APPLE CARPLAY, GROOT NAVI, STOELVERWARMING, ADAPTIVE CRUISE, GETINT GLAS, ZWART HEMEL, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 18.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 18.945,-
LEASEPRIJS: € 264,67 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.211,73 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Škoda Kamiq |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 TSI Sportline Automaat (RS KUIPSTOELEN, VIRTUAL COCKPIT, APPLE CARPLAY, GROOT NAVI, STOELVERWARMING, ADAPTIVE CRUISE, GETINT GLAS, ZWART HEMEL, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 16 september 2022 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 128.261 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 264,67 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 18.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | R-265-JD |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 81 kw / 111 pk |
| Laadvermogen: | 610 kg |
| Gewicht: | 1.160 kg |
| Wielbasis: | 265 cm |
| Hoogte: | 156 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.770 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 630 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Dakrailing
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch Sper Differentieel
- Getint glas
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED Koplampen
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Premium kleur
- Speciale kleur
- Infotainment
- Android auto
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Spraakbediening
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise control
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Kuipstoelen
- Lederen versnellingspook
- Navigatie Voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Parkeersensoren achter
- Verkeersbord detectie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 15
- Aansluiting USB
- ABS
- Achterbank neerklapbaar (gelijke delen)
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- Airconditioning
- Alarmsysteem
- Apple CarPlay
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio
- Audiobediening op het stuurwiel
- Bagage afdekking
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth
- Bluetooth streaming
- Bots waarschuwing systeem
- Buitensp elektrisch verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort stoelen
- Connected services
- Dab
- DAB+
- Dagrijverlichting
- Dakspoiler
- Draadloze telefoonlader
- ECC
- El. bedienbare ramen achter
- El. bedienbare ramen voor
- El. verstelbare buitenspiegels
- El. verwarmbare bestuurdersstoel
- El. verwarmbare passagiersstoel
- electronic climate control
- extra getint glas achter
- Half alcantara / stof bekleding
- Handsfree bluetooth
- hemelbekleding donker
- hemelbekleding donker
- kunstlederen/stof bekleding
- kunstlederen/stof bekleding
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen sportstuurwiel
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen (adaptief)
- LED mistlampen
- lendesteun(en) verstelbaar
- Licht en zicht-pakket
- Licht Sensor
- LM-velgen
- Metallic Lak
- microvezel/stof bekleding
- microvezel/stof bekleding
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- multimedia scherm groot
- multimedia scherm groot
- multimedia scherm middel
- multimedia scherm middel
- Navigatie
- Navigatie-pakket
- Navigatie groot beeldscherm
- Navigatie via telefoonkoppeling app
- Oppompset
- Privacy glass
- Rijbaanassistentie
- Rijstrooksensor met correctie
- Ruitenwisser achter
- Schakelflippers
- schakelpaddles
- Spraakbediening
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
- Stuurkolom in hoogte verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Touchscreen
- Trekhaak
- Trekhaak met wegklapbare kogel
- unikleur/pastel
- Verkeersbordherkenning
- Verlengbare zitting bestuurdersstoel
- Verlengbare zitting passagiersstoel
- Vermoeidheids herkenning
- Verstelbare lendensteun bestuurdersstoel
- Verstelbare lendensteun passagiersstoel
- Vervolgbotsing preventie
- vervolgbotsing preventie
- Voetgangersveiligheidssysteem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
- Zwarte hemelbekleding