Škoda Kamiq
1.0 TSI Sport (VIRTUAL COCKPIT, APPLE CARPLAY, GROOT NAVI, SPORTSTOELEN, PARKEERSENSOREN, LM VELGEN, CRUISE, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 13.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 13.945,-
LEASEPRIJS: € 193,93 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.353,28 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Škoda Kamiq |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 TSI Sport (VIRTUAL COCKPIT, APPLE CARPLAY, GROOT NAVI, SPORTSTOELEN, PARKEERSENSOREN, LM VELGEN, CRUISE, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 9 maart 2020 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 122.647 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 193,93 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 13.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | H-657-KP |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 85 kw / 116 pk |
| Laadvermogen: | 609 kg |
| Gewicht: | 1.131 kg |
| Wielbasis: | 265 cm |
| Hoogte: | 156 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.740 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 610 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED Koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 16"
- Parkeersensor achter
- Speciale kleur
- Infotainment
- Android auto
- Audio installatie
- Audio installatie
- Digitale Cockpit
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie D.M.V. Apple Carplay
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Navigatie Voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Parkeersensoren achter
- Overige
- Aansluiting USB
- ABS
- Achterbank neerklapbaar (gelijke delen)
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- Airconditioning
- Alarmsysteem
- Apple CarPlay
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio
- Audiobediening op het stuurwiel
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth
- Bluetooth streaming
- Bots waarschuwing systeem
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort stoelen
- Connected services
- Cruise control
- DAB+
- Dagrijverlichting
- Dakrail (zilver)
- Dakrail (zwart)
- El. bedienbare ramen achter
- El. bedienbare ramen voor
- El. verstelbare passagiersstoel
- Handsfree bluetooth
- hoofdsteunen achter
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen sportstuurwiel
- Lederen stuurwiel
- lendesteun(en) verstelbaar
- Licht Sensor
- Meldingen/storingen
- Middenarmsteun voor
- Missende/kapotte delen interieur
- Multifunctioneel stuur
- multimedia scherm groot
- multimedia scherm groot
- multimedia scherm standaard
- multimedia scherm standaard
- Navigatie
- Navigatie-pakket
- Radio
- Regensensor
- Rijbaanassistentie
- Rijstrooksensor met correctie
- Ruitenwisser achter
- Spraakbediening
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
- Stuurkolom in hoogte verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Touchscreen
- Trekhaak
- Trekhaak met wegklapbare kogel
- Verstelbare lendensteun bestuurdersstoel
- Verstelbare lendensteun passagiersstoel
- Vervolgbotsing preventie
- vervolgbotsing preventie
- Voetgangersveiligheidssysteem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi