Škoda Kamiq
1.0 TSI Sport (VIRTUAL COCKPIT, APPLE CARPLAY, GROOT NAVI, PARKEERSENSOREN, SPORTSTOELEN, GETINT GLAS, CRUISE, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 15.745,-
Direct kopen, basisprijs
€ 15.745,-
LEASEPRIJS: € 217,42 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.638,31 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Škoda Kamiq |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 TSI Sport (VIRTUAL COCKPIT, APPLE CARPLAY, GROOT NAVI, PARKEERSENSOREN, SPORTSTOELEN, GETINT GLAS, CRUISE, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 11 januari 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 145.486 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 217,42 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 15.745,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | K-067-HZ |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 81 kw / 111 pk |
| Laadvermogen: | 603 kg |
| Gewicht: | 1.137 kg |
| Wielbasis: | 265 cm |
| Hoogte: | 156 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.740 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 610 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Dakrailing
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED Koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Premium kleur
- Speciale kleur
- Infotainment
- Android auto
- Audio installatie
- Audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Digitale Cockpit
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie D.M.V. Apple Carplay
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio
- Radiovoorbereiding
- Spraakbediening
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Parkeersensoren achter
- Verkeersbord detectie
- Verkeersbord detectie
- Overige
- 17" LM-velgen
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- Airconditioning
- Alarmsysteem
- Apple CarPlay
- Apple Carplay/Android Auto
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth
- Boordcomputer
- Botswaarschuwingssysteem
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort stoelen
- Connected services
- Cruise control
- Dab
- DAB+
- Dagrijverlichting
- Dakspoiler
- El. bedienbare ramen voor
- Elek pakket
- extra getint glas achter
- Handsfree bluetooth
- hoofdsteunen achter
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuurwiel
- lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- multimedia scherm groot
- multimedia scherm groot
- multimedia scherm standaard
- multimedia scherm standaard
- Navigatie
- Navigatie-pakket
- Parkeersensoren voor
- Privacy glass
- Regensensor
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- Trekhaak
- Vervolgbotsing preventie
- vervolgbotsing preventie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel